Prawo do odstąpienia od umowy

ZWROT TOWARU

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Czas liczony jest od daty otrzymania przez Ciebie zamówienia. W ciągu 14 dni musi trafić do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy (do pobrania tutaj). Jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na piśmie przygotowanym we własnym zakresie. Podpisane oświadczenie prosimy wysłać pocztą lub drogą elektroniczną na adres sklep@czescidociezarowki.pl

Niezwłocznie po otrzymaniu Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, potwierdzimy e-mailem (na adres podany przez Ciebie przy zawieraniu umowy, a także inny - jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia.

Kolejnym etapem jest zwrot rzeczy będących przedmiotem zamówienia. Musisz to zrobić nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria i gratisy.

Zwrotu środków dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni licząc od dnia odstąpienia konsumenta od umowy. Uprzejmie informujemy, iż możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Adres do wysyłki:

FHU OLEKSY Bartłomiej Oleksy
Grabiny 42Ł
39-217 Grabiny

Kontakt w sprawach zwrotu towaru:

e-mail: sklep@czescidociezarowki.pl
kom. 883744316

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

 


UWAGA! Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy, a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Opakowanie (pudełko) jest nieodłącznym elementem produktu.

 

 

REKLAMACJA

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie objęte są 24-miesięczną gwarancją. Gwarancja rozpatrywana jest wyłącznie za okazaniem dowodu zakupu - faktury VAT lub paragonu.
Reklamacja obejmuje wady ukryte powstałe podczas produkcji.

Reklamacja rozpatrywana jest przez wykwalifikowanego w tej dziedzinie specjalistę.
Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od daty odebrania przez nas przesyłki - w tym czasie poinformujemy Cię o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

Do paczki należy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny (do pobrania tutaj) oraz ksero dowodu zakupu.
Reklamowany towar w raz z formularzem reklamacyjnych należy odesłać na własny koszt na poniższy adres:

 

Adres do wysyłki:

FHU OLEKSY Bartłomiej Oleksy
Grabiny 42Ł
39-217 Grabiny

Kontakt w sprawach reklamacji towaru:

e-mail: sklep@czescidociezarowki.pl
kom. 883744316

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

 

Jeśli reklamacja zostanie uznana, towar odsyłamy do Ciebie na nasz koszt. Natomiast jeśli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, koszty przesyłki kurierskiej pokrywa Klient.

 

 

WYMIANA TOWARU

Nieużywany towar możesz wymienić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W celu wymiany towaru prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem podanym w punkcie ZWROTY.