Koszty i sposoby dostawy

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
 
Wszystkie zamówienia produktów, które są dostępne w naszym magazynie, realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 17:00 oraz w soboty do godziny 13:00. Podejmujemy wszelkie starania, by wszystkie zamówienia przyjęte w dni robocze (pn-pt) do godziny 13:00 zostały wysłane tego samego dnia. W wyjątkowych przypadkach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 2-3 dni roboczych. W takich przypadku za każdym razem o wydłużeniu czasu realizacji informujemy Klienta telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 
Czas wysyłki produktów, które są dostępne na zamówienie waha się od 2 do 21 dni roboczych, w zależności od danego przedmiotu i producenta. Przewidywany czas realizacji takiego zamówienia jest określony w karcie produktu. W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.
 
UWAGA! Realizację każdego zamówienia z opcją płatności przelewem rozpoczynamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. W celu przyśpieszenia czasu realizacji prosimy o przesłanie na e-mail sklep@czesciciezarowki.pl potwierdzenia przelewu. Aby wyjść na przeciw naszym klientom wkrótce uruchomimy szybkie przelewy internetowe
 
 
 
CZAS DOSTAWY
 
Wszystkie przesyłki krajowe o standardowych gabarytach wysyłamy firmą kurierską InPost. Paczki są dostarczane na wskazany przez klienta adres zwykle w następnym dniu roboczym po wysłaniu paczki. Po nadaniu przesyłki InPost wysyła na podany numer telefonu lub wyświetla w aplikacji wiadomość z numerem listu przewozowego i linkiem do śledzenia paczki.
 
 
 
KOSZTY DOSTAWY
 
Koszt dostawy zależy od kwoty złożonego zamówienia, gabarytu paczki i wybranego sposobu płatności.
Zamówienia złożone na kwotę powyżej 1000 złotych wysyłamy GRATIS.
 
Koszty przesyłki krajowej o standardowym gabarycie:
 
Pocztex Kurier48 
- 13 zł płatność przelewem
- 20 zł przesyłka pobraniowa
 
Kurier:
- 20 zł płatność przelewem
- 25 zł przesyłka pobraniowa